Grove GMK 3050 mobilkran






































Dersom du bestemmer deg for å kjøpe utstyr til en lav pris, sørg for at du kommuniserer med den ekte selgeren. Finn ut så mye informasjon som mulig om eieren av utstyret. En måte å jukse på er å presentere deg selv som en ekte bedrift Ved mistanke, informer oss om dette for ekstra kontroll, via tilbakemeldingsskjemaet.
Før du bestemmer deg for å gjøre et kjøp, se nøye på flere salgstilbud for å forstå den gjennomsnittlige prisen på det valgte utstyret. Dersom prisen på tilbudet du liker er mye lavere enn lignende tilbud, tenk over saken. En betydelig prisforskjell kan indikere skjulte defekter eller et forsøk fra selgeren til å utføre ulovlige handlinger.
Ikke kjøp produkter der prisen er for ulik fra gjennomsnittsprisen for lignende utstyr.
Ikke gi samtykke til tvilsomme pantsettelser og forhåndsbetalte varer. Ved tvil, ikke vær redd for å oppklare detaljer, spørre om flere bilder og dokumenter for utstyret, og sjekk autentisiteten til dokumentene, still spørsmål.
Den mest vanlige typen svindel. Urimelige selgere kan be om et visst beløp i forhåndsbetaling for å «reservere» din rett til å kjøpe utstyret. På denne måten kan svindlere samle inn et stort beløp og forsvinne, og aldri ta kontakt igjen.
- Overføring av forskuddsbetaling til kortet
- Ikke utfør en forhåndsbetaling uten å ha dokumenter som bekrefter overføringen av pengene, dersom selgeren under prosessen virker tvilsom.
- Overføring til en forvaltningskonto
- En slik forespørsel er alarmerende, og mest sannsynlig kommuniserer du med en svindler.
- Overføring til en firmakonto med et lignede navn
- Vær varsom, svindlere kan utgi dem selv for å være anerkjente selskaper, ved å gjøre små endringer på navnet. Ikke overfør penger dersom selskapets navn er tvilsomt.
- Utskiftning av egne detaljer på fakturaen til et ekte selskap
- Bør du utfører overføringen, sjekk at de spesifiserte detaljene er riktige, og hvorvidt de faktisk hører til det spesifiserte selskapet.




















Parametry techniczne:
Udźwig: 50 ton
Wysięgnik teleskopowy: 38 metrów
Rok produkcji: 2006
Napęd: 6x6x6, wszystkie osie skrętne
NOWE opony 1400x25
Skrzynia biegów: automatyczna
Silnik: Mercedes-Benz OM 501LA
Zawieszenie MEGATRAK
Pełny balast: 11600 kg
Zblocze 3 rolki
Hamulec górski TELMA
Podnoszona kabina operatora
Centralne smarowanie x2
Webasto
Klimatyzacja
Kamera na wysięgniku
Kamera cofania
Przebieg: 23 000 km
Motogodziny łącznie góra i dół : 11800h
Motogodziny góra : 9500h
Opony: 1400x25 100%
Aktualny dozór techniczny do: 10.2026
Przegląd techniczny ważny do: 10.2026
Dźwig gotowy do pracy . Możliwość sprawdzenia na miejscu – znajduje się w ciągłym użytku.
Więcej informacji udzielę telefonicznie.
Mam do sprzedania również żuraw FAUN ATF 40G-2 z 2008 roku .
tel.604255120