Müller VGU / 4/71 mobilt sagbruk













Dersom du bestemmer deg for å kjøpe utstyr til en lav pris, sørg for at du kommuniserer med den ekte selgeren. Finn ut så mye informasjon som mulig om eieren av utstyret. En måte å jukse på er å presentere deg selv som en ekte bedrift Ved mistanke, informer oss om dette for ekstra kontroll, via tilbakemeldingsskjemaet.
Før du bestemmer deg for å gjøre et kjøp, se nøye på flere salgstilbud for å forstå den gjennomsnittlige prisen på det valgte utstyret. Dersom prisen på tilbudet du liker er mye lavere enn lignende tilbud, tenk over saken. En betydelig prisforskjell kan indikere skjulte defekter eller et forsøk fra selgeren til å utføre ulovlige handlinger.
Ikke kjøp produkter der prisen er for ulik fra gjennomsnittsprisen for lignende utstyr.
Ikke gi samtykke til tvilsomme pantsettelser og forhåndsbetalte varer. Ved tvil, ikke vær redd for å oppklare detaljer, spørre om flere bilder og dokumenter for utstyret, og sjekk autentisiteten til dokumentene, still spørsmål.
Den mest vanlige typen svindel. Urimelige selgere kan be om et visst beløp i forhåndsbetaling for å «reservere» din rett til å kjøpe utstyret. På denne måten kan svindlere samle inn et stort beløp og forsvinne, og aldri ta kontakt igjen.
- Overføring av forskuddsbetaling til kortet
- Ikke utfør en forhåndsbetaling uten å ha dokumenter som bekrefter overføringen av pengene, dersom selgeren under prosessen virker tvilsom.
- Overføring til en forvaltningskonto
- En slik forespørsel er alarmerende, og mest sannsynlig kommuniserer du med en svindler.
- Overføring til en firmakonto med et lignede navn
- Vær varsom, svindlere kan utgi dem selv for å være anerkjente selskaper, ved å gjøre små endringer på navnet. Ikke overfør penger dersom selskapets navn er tvilsomt.
- Utskiftning av egne detaljer på fakturaen til et ekte selskap
- Bør du utfører overføringen, sjekk at de spesifiserte detaljene er riktige, og hvorvidt de faktisk hører til det spesifiserte selskapet.
Selgers kontakter




















Frame saw / gang saw MÜLLER VGU / 4/71
Used, year of construction 1987
Passage 710 mm
Drive motor 75 kW
Hydraulic belt tensioning
Manual width adjustment
Including hydraulic clamping carriage, riving knife, gauges for width adjustment, electrical control cabinet, various saw blades
Sale on behalf of customer, ex location near 47051 Duisburg, without dismantling, without transport and assembly
Errors in description and price excepted
Dismantling, transport and loading by us optionally possible
In order to avoid possible misunderstandings, an on-site inspection by appointment is possible and recommended
Sold as is
Technical details, condition description, year of construction and scope of delivery according to manufacturer's brochure or previous owner, without guarantee
Subject to prior sale
For used machines, any warranty is excluded, the following applies: “purchased as seen”
Images and videos serve as examples and do not represent the actual scope of delivery
Terms of payment: Prices plus VAT, payment before collection or dispatch
Terms of delivery: ex location
Our general terms and conditions apply, available on the Internet at
vis kontakter
Please pay particular attention to Article 9 regarding complaints and returns!