Matrix 530 lamineringsmaskin

Dersom du bestemmer deg for å kjøpe utstyr til en lav pris, sørg for at du kommuniserer med den ekte selgeren. Finn ut så mye informasjon som mulig om eieren av utstyret. En måte å jukse på er å presentere deg selv som en ekte bedrift Ved mistanke, informer oss om dette for ekstra kontroll, via tilbakemeldingsskjemaet.
Før du bestemmer deg for å gjøre et kjøp, se nøye på flere salgstilbud for å forstå den gjennomsnittlige prisen på det valgte utstyret. Dersom prisen på tilbudet du liker er mye lavere enn lignende tilbud, tenk over saken. En betydelig prisforskjell kan indikere skjulte defekter eller et forsøk fra selgeren til å utføre ulovlige handlinger.
Ikke kjøp produkter der prisen er for ulik fra gjennomsnittsprisen for lignende utstyr.
Ikke gi samtykke til tvilsomme pantsettelser og forhåndsbetalte varer. Ved tvil, ikke vær redd for å oppklare detaljer, spørre om flere bilder og dokumenter for utstyret, og sjekk autentisiteten til dokumentene, still spørsmål.
Den mest vanlige typen svindel. Urimelige selgere kan be om et visst beløp i forhåndsbetaling for å «reservere» din rett til å kjøpe utstyret. På denne måten kan svindlere samle inn et stort beløp og forsvinne, og aldri ta kontakt igjen.
- Overføring av forskuddsbetaling til kortet
- Ikke utfør en forhåndsbetaling uten å ha dokumenter som bekrefter overføringen av pengene, dersom selgeren under prosessen virker tvilsom.
- Overføring til en forvaltningskonto
- En slik forespørsel er alarmerende, og mest sannsynlig kommuniserer du med en svindler.
- Overføring til en firmakonto med et lignede navn
- Vær varsom, svindlere kan utgi dem selv for å være anerkjente selskaper, ved å gjøre små endringer på navnet. Ikke overfør penger dersom selskapets navn er tvilsomt.
- Utskiftning av egne detaljer på fakturaen til et ekte selskap
- Bør du utfører overføringen, sjekk at de spesifiserte detaljene er riktige, og hvorvidt de faktisk hører til det spesifiserte selskapet.
Selgers kontakter

Thermal laminator for OPP film up to 50 micron
DIN A2 (max. 500 mm working width)
The Matrix 530 is ideal for the print shop sector with its high quality demands. The film rolls are easy and simple to change – 1,000 m OPP film rolls can also be used. The Matrix 530 complies with the European CE standard for product safety
Variable speed (- 10 m/min.)
and adjustable temperature setting (0 – 140° C)
Short heating times (approx. 15-20 min.)
Single side thermal lamination with 23-50 micron OPP film
1.000 m OPP film rolls usable
Paper thickness 1-sided: 135-500 g/qm
2-sided (2 work steps) from 70 g/qm
Anti-wave bar for perfect flatness with 1-sided thermal lamination
Foot pedal
Return function
Digital display
semi-automatic paper feed with automatic alignment
print sheet feeding and overlapping
Paper separation function: perforation and automatic separation
adjustable collection tray for finished prints
Stop safety contact in protective hood
EMERGENCY OFF switch
Dust cover
incl. stable stand and storage space
Optional: Cutting arm (for individual film width trimming of the OPP film)
Technical data
Roll core diameter: 57 + 76 mm
Working temperature: 0-140 °C
Film thickness: 23-50 micron OPP film
Features of the article