Enteco E7060 fundamentering rigg

Enteco E7060
430 000 USD
Kontakt selgeren
Ring tilbake
Enteco E7060 fundamentering rigg - Machineryline
Enteco E7060 fundamentering rigg | Bilde 1 - Machineryline
Enteco E7060 fundamentering rigg | Bilde 2 - Machineryline
Enteco E7060 fundamentering rigg | Bilde 3 - Machineryline
Enteco E7060 fundamentering rigg | Bilde 4 - Machineryline
Enteco E7060 fundamentering rigg | Bilde 5 - Machineryline
Enteco E7060 fundamentering rigg | Bilde 6 - Machineryline
Interessert i annonsen?
Be om flere bilder
1/6
430 000 USD
≈ 4 035 000 kr
≈ 383 400 €
Varsle meg når prisen endres
Merke: Enteco
Modell: E7060
Første registrering: 2012
Kjøretimer: 7 114 m/t
Nettovekt: 65 000 kg
Sted: USA MIAMI1600 km to "United States/Columbus"
Forhandler lager ID: US1573
Dato oppført: 24. sep. 2026
Motor
Merke: Caterpillar CAT C13 Acert
Effekt: 328 kW (446 hk)
Stand
Stand: brukt
Tilleggstjenester

Mer informasjon — Enteco E7060 fundamentering rigg

Country: CA
Canadian Province: Alberta
Used Enteco E7060 Hammer Piling Rig for sale
Junttan Hydraulic Hammer HHK5-9S
Power 328kW
Operating Weights
– 65,000 kg w/o hammer
– 72,900 kg w/ HHK5S
– 75,400 kg w/ HHK5/7S
– 77,900 kg w/ HHK5/7/9S
Be om tilleggsinformasjon
Viktig
Beskrivelsen er gitt av selgeren. Verifiser alle detaljer direkte med selgeren.
Tips for kjøp
Sikkerhetsråd
Verifikasjon av selger

Dersom du bestemmer deg for å kjøpe utstyr til en lav pris, sørg for at du kommuniserer med den ekte selgeren. Finn ut så mye informasjon som mulig om eieren av utstyret. En måte å jukse på er å presentere deg selv som en ekte bedrift Ved mistanke, informer oss om dette for ekstra kontroll, via tilbakemeldingsskjemaet.

Priskontroll

Før du bestemmer deg for å gjøre et kjøp, se nøye på flere salgstilbud for å forstå den gjennomsnittlige prisen på det valgte utstyret. Dersom prisen på tilbudet du liker er mye lavere enn lignende tilbud, tenk over saken. En betydelig prisforskjell kan indikere skjulte defekter eller et forsøk fra selgeren til å utføre ulovlige handlinger.

Ikke kjøp produkter der prisen er for ulik fra gjennomsnittsprisen for lignende utstyr.

Ikke gi samtykke til tvilsomme pantsettelser og forhåndsbetalte varer. Ved tvil, ikke vær redd for å oppklare detaljer, spørre om flere bilder og dokumenter for utstyret, og sjekk autentisiteten til dokumentene, still spørsmål.

Verifikasjon av selger

Den mest vanlige typen svindel. Urimelige selgere kan be om et visst beløp i forhåndsbetaling for å «reservere» din rett til å kjøpe utstyret. På denne måten kan svindlere samle inn et stort beløp og forsvinne, og aldri ta kontakt igjen.

Variasjoner av denne svindelen kan inkludere:
  • Overføring av forskuddsbetaling til kortet
  • Ikke utfør en forhåndsbetaling uten å ha dokumenter som bekrefter overføringen av pengene, dersom selgeren under prosessen virker tvilsom.
  • Overføring til en forvaltningskonto
  • En slik forespørsel er alarmerende, og mest sannsynlig kommuniserer du med en svindler.
  • Overføring til en firmakonto med et lignede navn
  • Vær varsom, svindlere kan utgi dem selv for å være anerkjente selskaper, ved å gjøre små endringer på navnet. Ikke overfør penger dersom selskapets navn er tvilsomt.
  • Utskiftning av egne detaljer på fakturaen til et ekte selskap
  • Bør du utfører overføringen, sjekk at de spesifiserte detaljene er riktige, og hvorvidt de faktisk hører til det spesifiserte selskapet.
Funnet en svindel?
Gi oss beskjed
Sikkerhetsråd
Lignende annonser
400 000 USD ≈ 3 754 000 kr ≈ 356 700 €
Fundamentering rigg
2000
8 241 m/t
USA, Miami
Kontakt selgeren
420 000 USD ≈ 3 941 000 kr ≈ 374 500 €
Fundamentering rigg
2014
7 500 m/t
USA, Miami
Kontakt selgeren
450 000 USD ≈ 4 223 000 kr ≈ 401 200 €
Fundamentering rigg
2017
9 222 m/t
USA, Miami
Kontakt selgeren
Skal du selge maskineri eller kjøretøy?
Du kan gjøre det med oss!
375 000 USD ≈ 3 519 000 kr ≈ 334 400 €
Fundamentering rigg
2012
6 530 m/t
Effekt 207 kW (281 hk)
USA, Miami
Kontakt selgeren
365 000 USD ≈ 3 425 000 kr ≈ 325 500 €
Fundamentering rigg
2009
4 193 m/t
USA, Miami
Kontakt selgeren
350 000 USD ≈ 3 285 000 kr ≈ 312 100 €
Fundamentering rigg
2008
5 000 m/t
Effekt 184 kW (250 hk)
USA, Miami
Kontakt selgeren
340 000 € ≈ 3 578 000 kr
Fundamentering rigg
2003
11 000 m/t
Effekt 364 kW (495 hk) Drivstoff diesel
Storbritannia, Billingham
Kontakt selgeren
550 000 USD ≈ 5 161 000 kr ≈ 490 400 €
Fundamentering rigg
2008
8 900 m/t
USA, Miami
Kontakt selgeren
320 000 USD ≈ 3 003 000 kr ≈ 285 300 €
Fundamentering rigg
2011
8 100 m/t
USA, Miami
Kontakt selgeren
Bauer BG 22H fundamentering rigg Bauer BG 22H fundamentering rigg
2
250 000 USD ≈ 2 346 000 kr ≈ 222 900 €
Fundamentering rigg
2003
15 500 m/t
Effekt 224 kW (305 hk)
USA, Miami
Kontakt selgeren
Casagrande C4 XP fundamentering rigg Casagrande C4 XP fundamentering rigg Casagrande C4 XP fundamentering rigg
3
190 000 USD ≈ 1 783 000 kr ≈ 169 400 €
Fundamentering rigg
2014
3 100 m/t
Effekt 100 kW (136.05 hk) Drivstoff diesel Gravedybde 21 m
USA, Miami
Kontakt selgeren
Casagrande C5R XP-2 fundamentering rigg Casagrande C5R XP-2 fundamentering rigg Casagrande C5R XP-2 fundamentering rigg
3
200 000 USD ≈ 1 877 000 kr ≈ 178 300 €
Fundamentering rigg
2018
2 652 m/t
USA, Miami
Kontakt selgeren
110 000 USD ≈ 1 032 000 kr ≈ 98 080 €
Fundamentering rigg
1992
8 600 m/t
USA, Miami
Kontakt selgeren
700 000 USD ≈ 6 569 000 kr ≈ 624 200 €
Fundamentering rigg
2017
3 880 m/t
USA, Miami
Kontakt selgeren
90 000 USD ≈ 844 600 kr ≈ 80 250 €
Fundamentering rigg
2006
4 573 m/t
USA, Miami
Kontakt selgeren
Pris på forespørsel
Fundamentering rigg
2010
10 000 m/t
Effekt 120 kW (164 hk)
USA, Miami
Kontakt selgeren
790 000 USD ≈ 7 414 000 kr ≈ 704 400 €
Fundamentering rigg
2021
2 886 m/t
USA, Miami
Kontakt selgeren
195 000 USD ≈ 1 830 000 kr ≈ 173 900 €
Fundamentering rigg
2014
5 279 m/t
USA, Miami
Kontakt selgeren
Watson 3000 fundamentering rigg Watson 3000 fundamentering rigg Watson 3000 fundamentering rigg
3
150 000 USD ≈ 1 408 000 kr ≈ 133 700 €
Fundamentering rigg
1986
3 511 m/t
USA, Miami
Kontakt selgeren
250 000 USD ≈ 2 346 000 kr ≈ 222 900 €
Fundamentering rigg
2003
14 000 m/t
USA, Miami
Kontakt selgeren